cfhub fitness club
Йога

Є питання?

Подзвони або замов дзвінок і наш консультант відповість на всі питання

пн.-пт. 8:00-22:00

сб. 9:00-16:00  нд. 10:00-15:00

067 000-10-97

Постав своє питання

Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту

Політика конфіденційності

Відправити

Клубні карти

підбирайте клубну картку з вигідними умовами відвідування

Розклад

Вибирай зручний час відвідування і записуйся на групові заняття онлайн
понеділок вівторок середа четвер п'ятниця субота неділя
08 08:00 - 09:00КросфітВадим Гудима08:30 - 09:30ЙогаХаліулліна Ганна 08:00 - 09:00КросфітВадим Гудима08:30 - 09:30ЙогаХаліулліна Ганна 08:00 - 09:00КросфітВадим Гудима
09 09:00 - 10:00КросфітВадим Гудима 09:00 - 10:00КросфітВадим Гудима 09:00 - 10:00КросфітВадим Гудима09:30 - 10:30ЙогаХаліулліна Ганна
10 10:00 - 11:00КросфітВолодимир Гнева
11 11:00 - 12:00Body BalletТетяна Сібільова 11:00 - 12:00Body BalletТетяна Сібільова 11:00 - 12:00КросфітВадим Гудима
15 15:00 - 16:00Кросфіт Ілля Кукарцев 15:00 - 16:00Кросфіт Ілля Кукарцев 15:00 - 16:00Кросфіт Ілля Кукарцев
17 17:15 - 18:15Кросфіт пітдлітки(14-17) Ілля Кукарцев17:30 - 18:30СтретчингТетяна Сібільова 17:00 - 18:00Кросфіт пітдлітки(14-17)Володимир Гнева 17:15 - 18:15Кросфіт пітдлітки(14-17) Ілля Кукарцев17:30 - 18:30СтретчингТетяна Сібільова 17:00 - 18:00Кросфіт пітдлітки(14-17)Володимир Гнева 17:15 - 18:15Кросфіт пітдлітки(14-17) Ілля Кукарцев17:30 - 18:30СтретчингТетяна Сібільова
18 18:30 - 19:30Важка атлетика Ілля Кукарцев18:30 - 19:30TRXАльона Ковальчук 18:00 - 19:00Фітнес зумбаТетяна Сібільова18:30 - 19:30КросфітВолодимир Гнева 18:30 - 19:30Важка атлетика Ілля Кукарцев18:30 - 19:30TRXАльона Ковальчук 18:00 - 19:00Фітнес зумбаТетяна Сібільова18:30 - 19:30КросфітВолодимир Гнева 18:30 - 19:30Важка атлетика Ілля Кукарцев18:30 - 19:30TRXАльона Ковальчук
19 19:30 - 20:30КросфітВолодимир Гнева19:30 - 20:30Кросфіт Ілля Кукарцев19:30 - 20:30Body BalletДар'я Костенко 19:30 - 20:30КросфітВолодимир Гнева19:30 - 20:30Кросфіт Ілля Кукарцев19:30 - 20:30Body BalletДар'я Костенко 19:30 - 20:30КросфітВолодимир Гнева19:30 - 20:30Кросфіт Ілля Кукарцев19:30 - 20:30Body BalletДар'я Костенко
20 20:30 - 21:30ЙогаХаліулліна Ганна 20:30 - 21:30ЙогаХаліулліна Ганна 20:30 - 21:30ЙогаХаліулліна Ганна
Йога

Не пропусти своє тренування

Стеж за розкладом групових занять і записуйся на них онлайн

Наші тренери

кваліфіковані тренери з багаторічним стажем для групових та індивідуальних занять
loading